Elbląg -> Katalog Firm ->

Budownictwo Elbląg


 

Strona: 1 z 1
83-300 Elbląg
tel. 607-430-126
Budownictwo Elbląg - P.P.H.U Kominki Andrzej Przybyłek
Janówek 16, 82-340 Tolkmicko
kom. 502-313-616
Budownictwo Elbląg - PHU AS Andrzej Stolarz
Grunwaldzka 2B/14 F, 82-300 Elblag
tel. 552333615
Budownictwo Elbląg - PPHU Abramowicz-Kominki
Kartuska 135, 80-138 Gdańsk
tel. (58) 301-61-58
Budownictwo Elbląg - Studio Parkietów

Strona: 1 z 1

Jeżeli chcą Państwo kupić, sprzedać, wynająć bądź zamienić nieruchomość. Przekonaj się że agencje nieruchomości są najlepszym sposobem na profesjonalną realizację własnych inwestycji.
Znajdą tu Państwo firmy zajmujące się profesjonalnym montażem urządzeń elektronicznych takich jak: monitoring, kontrola dostępu, domofony i inne. Wszystko to dla naszej wygodny i ochrony.
W tym dziale znajdziesz firmy specjalizujące się m. in. w projektowaniu i aranżacji wnętrz jak również tworzeniem projektów domów, stajni, garaży i innych pomieszczeń.
Chcesz odnowić i upiększyć swoje podwórze? W tej zakładce znajdziesz adresy firm, które zajmują się świadczeniem usług brukarskich tj. układanie kostki czy krawężnika bądź podbudowy pod roboty brukarskie.
Tutaj znajdziemy firmy, które zajmują się budową mieszkań. Specjalizują się one w budowaniu domków jednorodzinnych czy bloków.
W tej zakładce znajdują się potężne firmy budowlane, które zajmują się przede wszystkim budownictwem przemysłowym.
Tu znajdą Państwo adresy firm, które zajmują się pokrywaniem i naprawianiem dachów. Najczęściej okrycia dachowe wykonuję się za pomocą dachówki i blacho-dachówki.
W tej zakładce znajdziecie konkretne oferty mieszkań i domów jak również szczegółowe informacje na temat wybranej oferty nieruchomości, promocjach czy nowych inwestycjach.
Jeśli szukasz firmy, która rzetelnie wykona rozbiórkę budynków mieszkalnych, hal czy fabryk, a następnie zajmie się recyklingiem bądź przyjmie odpady betonowe to w tej zakładce znajdują się ich adresy.
Jeśli istotne jest dla Państwa bezpieczeństwo instalacji elektrycznej to doskonale trafiliście. W tym dziale będziecie mogli skorzystać z usług elektrycznych dużych jak i małych firm.
W tej zakładce znajdują się firmy specjalizujące się w realizacji procesów budowlanych od ich samego początku do uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Tu na pewno znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.
Jeżeli chcą Państwo zapewnić sobie bezpieczeństwo i pewność w zakresie geodezyjnej obsługi inwestycji i nieruchomości to zapraszamy do skontaktowania się z tymi firmami i skorzystania z ich ofert.
W tym dziale znajdą Państo firmy zajmujące się glazurą jak również terakotą w Elblągu i okolicach miasta. Wszystkie firmy w tej zakładce oferują dobrej jakości produkty.
W tym dziale znajdą Państwo firmy które na pewno sprostają waszym oczekiwaniom - zajmują się one montażem, eksploatacją i serwisem stacjonarnych urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych.
W tym dziale znajdziemy firmy zajmujące się sprzedają jak i produkcją kominków.
Znajdziecie tu sklepy i hurtownie zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych. Po zakupach w tych sklepach będziecie zadowoleni z towaru jak i obsługi.
Obecnie do ogrzania naszych mieszkań możemy użyć tradycyjnych metod tj. ogrzewanie centralne, ale i nowoczesne - solary, pompy ciepła. Tu znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.
Planujesz budowę domu, ogrodzenia bądź chcesz kupić żwir, aby utwardzić nawierzchnię drogi? Pod tymi adresami znajdziesz firmy, które zajmują się sprzedażą żwiru i piasku.
Jeśli jesteś w trakcie remontu bądź sprzątasz teren swojej posesji z niepotrzebnych już dla siebie rzeczy to w tej zakładce znajdziesz adresy firm, które wynajmują kontenery na gruzy i odpady.
Planujesz naprawę dachu, bądź szukasz hurtowni lub sklepu, aby uzupełnić asortyment w swojej firmie budowlanej? W tej zakładce znajdziesz adresy wszystkich sklepów w twojej okolicy.
W tej zakładce znajdziesz adresy sklepów hydraulicznych w których dostępny jest ogromny wybór sprzętu i wyposażenia hydraulicznego. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Znajdziecie tu Państwo wiadomości dotyczące Spółdzielni, oferty dotyczące administrowania i zarządzania nieruchomościami, oraz wiele innych pożytecznych informacji.
Chcesz mieć oryginalne i jedyne w swoim rodzaju wnętrze swojego domu czy mieszkania? Pod tymi adresami znajdziesz firmy, które wykonają każde Twoje zamówienie na meble, drzwi czy okna.
Zakładka ta prezentuje firmy, które specjalizują się w budowaniu i stawieniu studni na terenie prywatnym czy też zakładach pracy.
Na pewno już nie raz, każdy z nas był w sytuacji awaryjnej, bo na przykład coś się popsuło i nie potrafiliśmy tego sami naprawić. W tej zakładce znajdziemy adresy ślusarzy którzy pomogą nam w takiej sytuacji.

Studio Parkietów
wymagasz jakości spisz umowę
Obsługa: 1
Oferta: 1
Jakość asortymentu: 1
Przystępność cen: 1
Ocena ogólna: 1
Średnia ocena: 1.0
Firma nie proponuje spisania umowy dotyczącej warunków technicznych wykonania i odbioru usługi .Bez pisemnej umowy ewentualne roszczenia z tytułu niesatysfakcjonującej jakości usługi są niemożliwe .Rzeczoznawca w przypadku niespisania warunków technicznych oprze się na sprawdzeniu poziomu zwykłą poziomicą w ten sposób, że jeżeli pęcherzyk poziomicy nie przekroczy kresek markujących znajdujących się wewnątrz libelli, to podłoga jest do odbioru .Jest to odchylenie od poziomu około 5mm/1m
wiesław (mężczyzna, wiek: 57)
Polecam innym: nie
Termin skorzystania: 11,03.2011
Studio Parkietów
Zła jakość podłogi z desek
Obsługa: 1
Ocena ogólna: 1
Średnia ocena: 1.0
Firma nie dąży do podpisania umowy na okoliczność warunków technicznych wykonania i odbioru usługi. W razie problemów z jakością nie da się jej wyegzekwować. Bez umowy eksperci wydają opinię, że podłoga nadaje się do odbioru ponieważ pęcherzyk poziomicy mieści się w granicach libelli. Szczegółowa umowa z tą firmą jest niezbędna. Stanowczo nie polecam.
Lech (mężczyzna, wiek: 57)
Polecam innym: nie
Termin skorzystania: 29.12 2012

NA MAPIE KATEGORIA BUDOWNICTWO W ELBLĄGU
Budownictwo Elbląg - wystarczy kliknąć w nazwę firmy, aby zlokalizować dokładne położenie interesującej nas działalności bądź instytucji czyli Budownictwo z Malborka jak i okolic miasta.
Kontakt
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2020
Strona wykorzystuje cookie. Korzystając z niej akceptujesz ten fakt.
Projektowanie stron internetowych