Elbląg -> Katalog Firm ->

Motoryzacja Elbląg


 

Strona: 1 z 1
Kazimierzowo 8, 82-300 Elbląg
kom. 519-178-772
Motoryzacja Elbląg - FHU SEBO
Królewiecka 144, 82-300 Elbląg
kom. 609-534-516
Motoryzacja Elbląg - FHU Semax Maciej Siemieńczuk

Strona: 1 z 1

Pod tymi adresami znajdą Państwo sklepy z szeroką gamą wszystkich elementów i akcesoriów potrzebnych do pojazdów mechanicznych.
Boisz się o bezpieczeństwo swojego samochodu? W tym dziale znajdziesz adresy firm w których można zakupić i zamontować alarm samochodowy.
Interesuje Cię kupno samochodu ? Pod zamieszczonymi tu adresami na pewno znajdziesz coś dla siebie, samochody, motory i inne pojazdy mechaniczne.
Stłuczka porysowany lakier i inne, oto adresy firm specjalizujących się w lakiernictwie i blacharstwie wszystkich marek samochodów.
Masz problem z instalacją gazową w swoim samochodzie lub problem z gazem ? Tutaj znajdziesz dane teleadresowe.
Jeśli szukasz dobrego mechanika, porady i pomocy przy swoim samochodzie to tu znajdziesz wszystkie potrzebne dane aby móc skierować się do właściwego warsztatu.
Jeśli szukasz mocnych wrażeń bądź małego zwinnego transportu, którym bez problemu możesz poruszać się po każdym zakątku swojego miasta to w tej zakładce znajdziesz wszystkie adresy firm.
Aby nasze auto wyglądało dobrze musi być czyste. Ten problem rozwiążą myjnie automatyczne, ręczne, samoobsługowe (bezdotykowe) znajdujące się pod tymi adresami.
W tej zakładce znajdziesz adresy wypożyczalni i sklepów z przyczepami campingowymi, lawetami i naczepami. Jeśli nie stać Cię na kupno nowej przyczepy campingowej zawsze możesz ją wypożyczyć.
W tej zakładce znajdą Państwo adresy parkingów płatnych, strzeżonych, wolnych od opłat.
Tu znajdziecie Państwo adresy firm które pomogą naprawić i holować samochód który zepsuł się podczas podróży bądź uczestniczył w wypadku.
Planujesz zakup samochodu? Tu znajdziesz adresy salonów samochodowych w których możesz zakupić nowy jak i używany samochód. Profesjonalny personel na pewno pomoże w wyborze tego wymarzonego.
Pod tymi adresami uzyskają Państwo dokładną ocenę techniczną dotyczącą pojazdu m.in. ustawianie świateł, analiza spalania, sprawdzenie hamulców, zawieszenia i wiele innych.
W tej zakładce znajdą Państwo adresy stacji paliw i gazowych - dowiecie się o cenach i godzinach otwarcia.
W tym dziale znajdą Państwo adresy ubezpieczycieli którzy oferują atrakcyjne ceny AC i OC twojego samochodu - wybierz tą która będzie najlepsza dla Ciebie.
Zmiana opon z letnich na zimowe, naprawa felgi, nowe opony i inne usługi znajdą Państwo pod tymi adresami.
Potrzebujesz luksusową limuzynę do swoje wesele ? W tej zakładce znajdziesz szeroki wybór samochodów.
Oto adresy firm świadczących usługi wynajmu samochodów na krótkie i długie terminy dla osoby prywatnej i firm. Szeroka gama modeli na pewno zadowoli Państwa potrzeby.

Kazimierzowo 8, 82-300 Elbląg
kom. 519-178-772
Pozytywne: 0
Negatywne: 0
Neutralne: 0
Wszystkich: 0
Motoryzacja w Elblągu - FHU SEBO
brak ocen

FHU Semax Maciej Siemieńczuk
naprawa
Obsługa: 2
Oferta: 1
Przystępność cen: 1
Ocena ogólna: 1
Średnia ocena: 1.3
paracze i oszusci sprzedajo wadliwy towar i za kazdo usluge powyzszajo ceny mimo ze jest gwarancja
zofia (kobieta, wiek: 63)
Polecam innym: nie
Termin skorzystania: 2015

NA MAPIE KATEGORIA MOTORYZACJA W ELBLĄGU
Motoryzacja Elbląg - wystarczy kliknąć w nazwę firmy, aby zlokalizować dokładne położenie interesującej nas działalności bądź instytucji czyli Motoryzacja z Malborka jak i okolic miasta.
Kontakt
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2020
Strona wykorzystuje cookie. Korzystając z niej akceptujesz ten fakt.
Projektowanie stron internetowych