Elbląg -> Katalog Firm ->

Zdrowie i Uroda Elbląg


 

Strona: 1 z 1
ROBOTNICZA 181 F, 82-300 ELBLĄG
tel. (55) 234-88-80
Zdrowie i Uroda Elbląg - FITNESS BODY STUDIO ZDROWIA I URODY

Strona: 1 z 1

Odchudzanie to długi proces zmniejszenia masy ciała, jednak dzięki ćwiczeniom może nastąpić szybciej i to bez efektu ?jojo?. Tu możesz znaleźć adresy miejsc gdzie możesz poprawić swoją kondycję i zdrowie.
Oto adresy firm w których świadczone są usługi fryzjerskie: strzyżenie damskie, męskie, stylizacja, koloryzacja, trwałe prostowanie włosów oraz przedłużanie włosów.
Już od wieków pojęcie piękna i estetyki miało dla ludzkości potężne znaczenie. Nasza uroda to dar, który powinien być pielęgnowany. Wszystkie kojące zabiegi dla naszej skóry znajdą Państwo w tym dziale.
Od zawsze wiadomo, że wypoczynek jest bardzo istotnym elementem naszego życia, a zdrowie to nasz najcenniejszy skarb. O to adresy komfortowych gabinetów gdzie odmłodzisz swoje ciało.
Chcesz wyglądać pięknie i młodo ? Przyjdź do jednego z salonów urody, które prezentują tutaj swoją szeroką oferę.
Zbawienny wpływ na nasze zdrowie - przebywanie w saunie przyspiesza krążenie krwii i wytwarza więcej endorfin (hormonu szczęścia). Odpocznik i zrelaksuj się.
Pod tymi adresami znajdują się siłownie w których ćwicząc połączycie przyjemne z pożytecznym. Tu na pewno uda wam się miło spędzić czas osiągając jednocześnie zamierzone efekty treningowe.
Jeśli nie lubisz się opalać na plaży czy też w ogrodzie może pora wybrać się na solarium? Dzięki pięknej opaleniźnie skóra będzie wyglądała na zdrową i promienną. Tu znajdą Państwo wszystkie adresy.
Chcesz wyglądać równie dobrze na spotkaniu biznesowym z klientem jak i na kolacji z przyjaciółmi? Tu znajdziesz adresy stylistów i wizażystów, którzy pomogą Ci zmienić Twój wizerunek.
Stają się coraz bardziej popularną formą wyrażania swego wnętrza i ozdabiania ciała. Tu znajdą Państwo adresy profesjonalnych salonów.

" Carnivale " Studio Tatuażu i Kolczykowania
no nie polecam
Obsługa: 1
Klimat: 2
Jakość usług: 1
Wyposażenie: 3
Przystępność cen: 1
Ocena ogólna: 2
Średnia ocena: 1.7
poprawiałam 2 razy a i tak nie wygląda jak powinien. ostrzegam wszystkich znajomych
ania (kobieta, wiek: 30)
Polecam innym: nie
Termin skorzystania: 12.09.2013

NA MAPIE KATEGORIA ZDROWIE I URODA W ELBLĄGU
Zdrowie i Uroda Elbląg - wystarczy kliknąć w nazwę firmy, aby zlokalizować dokładne położenie interesującej nas działalności bądź instytucji czyli Zdrowie i Uroda z Malborka jak i okolic miasta.
Kontakt
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2020
Strona wykorzystuje cookie. Korzystając z niej akceptujesz ten fakt.
Projektowanie stron internetowych